Mulle ei meeldi kui meesterahvas…

Täna kirjutan toreda artikli nendest harjumustest ja asjadest, mis mind isiklikult kõige rohkem meeste juures häirivad.

Mulle ei meeldi kui meesterahvas…

 

…ei ole hästi kasvatatud ehk siis tal ei ole kombeid ega viisakust. Meesterahvas peab olema dzentelmen.

…elab ühest peost teise peoni ja joominguni, ja see on tema arvates parim lõõgastumise viis. Ei meeldi mehed kelle arvates on joomine kõige lahedam ajaviide ja nad muust ei oskagi suurt rääkida.

…uhkustab sellega kui palju ta juua suudab ja mis lollusi ta täispeaga teinud on. See on ikka asi, millest peaks vaikima ja lollusi peaks pigem häbenema.

…ei austa naisi. Ei meeldi mehed, kes ei austa naisi olgu nad siis lähedased või võõrad. Ja kindlasti ei meeldi kui naisterahvaid ära kasutatakse ja maha tehakse. Väga näotu!

…laseb avalikult ja ilma süütundeta gaase välja ning ei vaevu isegi vabandama. Ei ole ju raske viisakalt eemale minna. See ei ole naljakas! Ei saa aru, miks mehed seda ei mõista.

…ei suuda WC-d korras hoida ja käib tualetis nii et kõik ujub ümberringi. Rõveduse tipp!

…ei oska komplimente teha. Meesterahvas peab olema ikka tähelepanelik ja julge. Vahest võib pisemgi kompliment naisele palju rõõmu tuua 🙂

…on üleolev ja labane. Ei meeldi kohe üldse ülbed ja üleolevad inimesed, kes arvavad endast liiga palju.

…ei suuda ‘Ei’ öelda sõpradele, isegi kui ta seda tahab.

…ei kuula ja noogutab ikka iga asja peale, mis räägid, selle asemel et üle küsida.

…uhkustab sellega kui palju naisi tal on olnud. Eriti siis kui ta räägib seda naisterahvale kellest ta on huvitatud. Mida rohkem partnereid, seda vähem austust mul selle inimese vastu on, mitte vastupidi. Kas meestele meeldib kui naisterahvas kuulutaks kõigile kui palju partnereid tal on olnud? Miks peaks see olema meesterahvaste puhul teistmoodi? Ei olegi.

…ei austa loomi. Alati tuleb olla ettevaatlik inimestega kes ei armasta ja ei austa loomi. See ütleb inimese kohta nii mõndagi.

…on igav ja tal puuduvad konkreetsed huvid ja hobid. Nii öelda mehed kelle jaoks on kõik OK. Võiks olla ikka igal inimesel kirg kas siis mingi spordiala, kalastamise või mõne kunsti ala vastu.

…ei hoolitse oma välimuse eest. Lohakus ja laiskus paistavad alati välja, isegi kui inimene ise seda ei arva. Mehed, hoolitsege enda eest!

…arvab et oma tunnete väljendamine on piinlik. Kui meesterahvas poetab hea filmi ajal pisara, siis on see ikka märk suurest südamest, mitte nõrkusest.

…ei pea tähtsaks meeles pidada lähedaste sünnipäevi ja muid tähtpäevi. On asju mis võiks ikka meeles olla. Kui ei jää meelde, kirjuta üles. Lihtne!

…ei tea mida ta elult tahab, kuhu tahab jõuda ja millega tegeleda. Mulle meeldivad tugevad, ambitsioonikad ja enesekindlad inimesed, kes teavad mis nad elult tahavad.

…arvab, et see on normaalne kui ta oma naise juuresolekul teisi naisi ülistab ja kiidab. Mehed, austage oma naisi!

Ma usun, et iga mees tunneb ennast siin mõnes lauses ära. Ma ei arvagi, et keegi oleks või peaks olema ideaalne. Kõigil on head ja vead. Lihtsalt on asju, mis häirivad ja mida võiks ehk muuta ja parandada. Ja no muidugi nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. See on minu vaatenurk meestele ja nende kommetele.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s