Meeting the animals / Kohtumised loomadega

I have to say that most dearest memories of my travels are meeting with different animals. They are just so special and different and amazing. They all have a special place in my heart. I will share with you just some of them: 

Pean tunnistama, et kõige kallimad mälestused minu reisidelt on kohtumised erinevate loomadega. Nad on lihtsalt nii erilised, omapärased ja võrratud. Neil kõigil on minu südames eriline koht. Jagan teiega siin vaid mõningaid nendest armsatest kohtumistest:

Meeting giraffes Hero and Hercules.

Paphos Zoo, Cyprus

Visit website http://www.pafosbirdpark.com/

I fell in love with these 2 adorable giraffes, Hero and Hercules, in Pahos bird and animal park and visited them several times when I was in Cyprus. For those who know me it’s no news that I love giraffes. They are just the most unique, interesting and adorable animals. Unfortunately they are a bit too tall to keep at home, so I visit them wherever and whenever I can.

Kohtumine Hero ja Hercules’ega.

Paphose loomaaed, Küpros.

Külasta kodulehte http://www.pafosbirdpark.com/

Ma armusin neisse kahte kaelkirjakusse, Hero’sse ja Hercules’sse, Paphose linnu- ja loomapargis ja ma külastasin neid mitu korda Küprosel olles. Neile kes mind tunnevad pole see mingi üllatus, et ma armastan kaelkirjakuid. Nad on kõige erilisemad, huvitavamad ja armsamad loomad. Kahjuks on nad pisut liiga pikad, et neid kodus hoida, nii et külastan neid igal võimalusel reisides.

Meeting with koalas.

Cohunu Koala Park, Australia.

Visit website http://www.cohunu.com.au/

Meeting and hugging a koala has been always on my wish list. This year I was lucky enough to make this little dream come true at Cohunu Koala Park near Perth. I wasn’t too impressed with the park itself, but thanks to koalas and other animals I will always remember it. 

Kohtumine koaaladega.

Cohunu koaala park, Austraalia.

Külasta kodulehte http://www.cohunu.com.au/

Koaalaga kohtumine ja kallistamine on alati olnud üks minu soovidest. See aasta avanes mul võimalus see pisike unistus teoks teha Cohunu koaala pargis Perth’i lähedal. Park ise ei olnud midagi erilist, kui kohtumine koaalade ja teiste loomakestega tegi selle unustamatuks.

Meeting kangaroos and wallabies.

Cohunu Koala Park, Australia.

Visit website http://www.cohunu.com.au/

At the same park I got a chance to get to know and feed kangaroos and wallabies. There are so many kangaroos in Australia, you really do see them everywhere, but I wouldn’t get too close to them in nature. They can be quite dangerous. These guys at the Koala Park were very friendly and relaxed. Really cute.

Kohtumine kängurude ja vallabidega.

Cohunu Koaala Park, Austraalia.

Külasta kodulehte http://www.cohunu.com.au/

Sealsamas pargis oli mul võimalus tundma õppida ning toita ka kängurusid ning vallabisid. Austraalias on palju kängurusid, sa tõesti kohtad neid igalpool, kuid ma ei läheneks neile liialt palju looduses. Nad võivad olla siiski üsna ohtlikud. Need tegelased Koaala pargis olid aga ülimalt sõbralikud ja armsad.

Meeting with Muki.

Kabli beach, Estonia.

We went for a holiday last year with my boyfriend to a beautiful little place called Kabli. I will never forget our little friend that we met there, we called him Muki. He was this clever dog with big heart and angry face. I don’t know if he was a homeless dog or if he had a loving home and family, but he spent the holiday with us. He shared our lunch with us, went for walks, joined us for a late night BBQ and even visited Jüri Aarma talkshow with us. I was so sad when we left, but I will never forget our little friend. If anybody sees Muki in Kabli, please say ‘Hi’ from me 😉

Kohtumine Mukiga.

Kabli rand, Eesti.

Eelmine aasta käisime puhkamas oma elukaaslasega imeilusas kohakeses nimega Kabli. Ma ei unusta kunagi väikest sõbrakest kellega seal kohtusime, kutsusime teda Mukiks. Ta oli väga tark koer suure südame ja kurja näoga. Ma ei tea siiani kas ta oli kodutu koer või oli tal armastav pere ja kodukoht olemas, kuid selle puhkuse veetis ta meiega. Ta sõi koos meiega lõunat, käis meiega koos pikkadel jalutuskäikudel, istusime õhtul kõik koos lõkke ääres ja grillisime vorstikesi, ta käis meiega koos isegi Jüri Aarna vestlusõhtul. Ma olin väga kurb kui meie puhkus läbi sai ja lahkusime Kablist, kuid ma ei unusta kunagi meie väikest armsat sõbrakest. Kui te Mukit juhtute Kablis nägema, palun tervitage minu poolt 😉

There are several places that I have picked out and planning to visit in the future. Can’t wait!

Olen välja valinud kohad, mida kavatsen kindlasti tulevikus külastada. Ei jõua ära oodata! 🙂

Elephant Nature Park, Chiang Mai province, Thailand

http://www.elephantnaturepark.org/

Lone Pine Koala Sanctuary, Brisbane, Australia.

http://www.koala.net/

Philippine Tarsier Foundation, Tagbilaran City, Philippines.

http://www.tarsierfoundation.org/the-foundation

Monkey Sanctuary and Park, Israel.

http://www.yourway.co.il/Monkey_Park.html

Giraffe Manor, Kenya.

http://www.giraffemanor.com/

Advertisements

2 thoughts on “Meeting the animals / Kohtumised loomadega

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s