Drink Lemon Water In The Morning / Joo hommikuti sidrunivett

Forget about cup of coffee and drink Lemon Water in the morning instead. It will give you lots of energy and it is so good for you!

The recipe is really simple – a cup of warm (not hot) water and the juice from half a lemon. Drink it every morning before you have your breakfast.

Unustage see kohvi joomine ja jooge selle asemel tassike sidrunivett hommikuti. See annab palju energiat ja on väga kasulik!

Retsept on väga lihtne – tass sooja (mitte kuuma) vett ja poole sidruni mahl. Joo seda igal hommikul enne hommikusööki.

 

Reasons why you want to drink lemon water in the morning:

1) It boosts your immune system

Lemons are high in vitamin C, which is great for fighting colds. They’re high in potassium, which stimulates brain and nerve function. Potassium also helps control blood pressure.

2) It keeps your skin clear and glowing

Hydration from drinking lemon water is great for moisturizing skin from the inside out. The vitamin C helps decrease wrinkles and blemishes.  It purges toxins from the blood which helps keep skin clear as well.

3) It kick starts the digestive system

Lemon juice helps flush out unwanted materials. It prevents the problem of constipation & diarrhea taking place and can ease heartburn, bloating and other digestive problems.

4) It helps with weight loss

It helps fight hunger cravings. It also boosts mentabolism and helps flush out unwanted materials because lemons increase the rate of urination in the body.

5) Balances pH

Drink lemon water everyday and you’ll reduce your body’s overall acidity.

 

Põhjused miks sa tahad hommikuti juua sidrunivett:

1) Tugevdab immuunsüsteemi

Sidrun sisaldab palju c-vitamiini, mis aitab võidelda külmetushaiguste vastu. Lisaks c-vitamiinile sisaldab sidrun kaaliumi, mis stimuleerib aju ja närvisüsteemi tegevust.

2) Hoiab naha sileda ja säravana

Sidrunivesi niisutab nahka seestpoolt väljapoole. C-vitamiin aitab vähendada kortse ja ühtlustada nahatooni. See puhastab verd toksilistest ainetest ja hoiab naha tervena.

3) Aitab kaasa efektiivsele seedimisele

Sidrunimahl aitab puhastada organismi soovimatutest ainetest. Sidrunivee joomine aitab ennetada kõhukinnisust ja kõhulahtisust ja leevendab kõrvetisi, kõhupuhitust ja muid seedehäireid.

4) Aitab langetada kehakaalu

Kustutab näljatunnet. Kiirendades ainevahetust ja urineerimise sagedust, aitab organismil vabaneda mürgistest ainetest.

5) Tasakaalustab PH-taset

Sidrunivee joomine iga päev vähendab happesust organismis ja aitab tasakaalustada naha PH-taset.

Change your morning cofee drinking habit to lemon water drinking habit today! 🙂

Muuda oma hommikune kohvi joomise harjumus sidrunivee joomise harjumuseks juba täna! 🙂

Advertisements

7 thoughts on “Drink Lemon Water In The Morning / Joo hommikuti sidrunivett

  1. Ooh I might start doing this! Actually my mum puts half a lemon in her waterbottle, puts it in the fridge overnight and then takes it with her during the day. Now I know why!

  2. I’ve been drinking lemon water for several years now since I first read it on Goop. My recipe is a bit different – I have a full glass of room temperature water with 1 tb of fresh lemon juice first thing in the morning. I almost forgot how beneficial it is, thank you for this great post!

    • I guess you can drink it the way you like it. My friend just said she puts less lemon juice as well. I guess it also depends on the size of a lemon and the size of a cup that you are using 🙂 It is still great and tastes nice.

  3. Hästi ilus ja värske kujundus ning hea meeldetuletus. Ma vahepeal ikka joon ja siis unustan … Igatahes tõi see mõnus kujundus vihmase ilmaga päikese välja.

  4. Oskad sa öelda täpsemalt, kuidas sidrunivee joomine happesust organismis vähendab? Et kas sellessuhtes, et just muutub happelisemaks pH? Sest sidruni pH on muidu sinna 2-3 ligi. Maomahlal on ka umbes 2. Et miks see madal pH organismis hea on?:) Või et kui tõstab seda pH-d siis kuidas ta täpselt tõstab, kui ta ise nii happeline on.
    Kui oskad vastata oleks tore. 🙂 Kui ei oska, pole ka midagi. Lihtsalt hakkas huvitama 🙂 VÕib-olla juhtusid täpsemalt kokku selle väitega vms.

    • Ei oska nüüd nii täpselt öelda. Olen lugenud ja usaldan nende inimeste sõnu ja kogemusi, kes sellel alal eksperdid. Mina pole üldse kunagi väga tervislik inimene olnud, kuid üritan nüüd seda viga parandada. Kuidas täpselt ja mitme protsendi võrra vms mind ei huvita ka kui aus olla. Tunnen ennast hästi ja see on see mis loeb! 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s